התקשר עכשיו:  072-2500970
התקשר עכשיו:
072-2500970
התקשר עכשיו:
072-2500970

שירות VIP בנתב"ג ומדלת המטוס

צריכים שירות VIP בנתב"ג ישראל?

שירות VIP בנתב"ג  – חלק נכבד מהשירותים אותם אנו מציעים ב-E.I. Services מכוונים כמובן לצורך של רבים לחסוך זמן יקר מהרגע שנחתו ארצה לרגל עסקים. אנשי עסקים רבים, משלחות, סלבריטאים ורבים אחרים המגיעים לשדה התעופה מעוניינים לחלוף במהרה את כל "שרשרת החיול" שמצפה להם טרם יוכלו לעזוב את השדה.

• הסעות VIP מנתב"ג ומדלת המטוס
• בידוק ביטחוני
• ביקורת גבולות
• איסוף המזוודות
• צ'ק אין

השירות שאנו מספקים עבורכם יעניקו לכם חווית נסיעה ואירוח בלתי נשכחים, יקנו לכם את הזמן והשקט הנפשי לעסוק במטרה שלשמה הגעתם לישראל.
אנו נטפל בכל הסידורים הנדרשים ונוודא שהביקור או החופשה שלכם יתחילו באופן הנעים ביותר.

 

shutterstock_441511084

עם הנחיתה נציגנו יקדמו את פני האורחים בירידה מדלת המטוס וילוו אותם ישירות לרכב ה- V.I.P הממתין להם במסלול הנחיתה.
נציגנו ,שיישארו צמודים אליהם במהלך כל זמן השירות, יטפלו בכל ההיבטים של נהלי טיסה נכנסת כולל טיפול במזוודות והבאתם ישירות לרכב המחכה להם כדי להסיעם לכל יעד בישראל.

כאשר שאר הנוסעים יעשו את דרכם לבדיקת דרכונים ומכס, נציגינו יקבלו את פני האורחים מיד בירידה מן המטוס וילוו אותם לרכב המפואר הממתין במסלול הנחיתה ויסיעו אותם ישירות למסלול המהיר והמקוצר של ביקורת הגבולות והמכס ויישארו צמודים אליהם במהלך כל זמן השירות. לאחר סיום ההליך יסייעו להם עם המזוודות וילוו אותם לנהג/מארח הממתין לקחת אותם לכל יעד בארץ.

הצורך של רבים המגיעים ארצה לקצר את אותה "שרשרת חיול" הביאה אותו ב-E.I. Services להעניק את שירות ה-VIP מדלת המטוס. מדלת המטוס מעניק בעצם את האפשרות לקצר למינימום את כל המשימות הממתינות לאח"מים המגיעים ארצה. בין אם מדובר בביקורת דרכונים קצרה, איסוף של המזוודות ושינועם לרכבים וכמובן רכבי יוקרה הממתינים לאח"מים ליציאה קלה ונוחה של השדה.

shutterstock_228830965