התקשר עכשיו:  072-2500970
התקשר עכשיו:
072-2500970
התקשר עכשיו:
072-2500970

שירותי אבטחת אישים

שירותי אבטחת אישים

אז מה זו בעצם אבטחת אישים? מדובר בשירותי אבטחה של מומחי אבטחה אשר עברו הכשרה קפדנית ויסודית, כולל בדיקת יושר מטעם משטרת ישראל, ברוב רובם של המקרים יהיו אלה בוגרי יחידות מובחרות בצה"ל או במשטרה, ערניים למתרחש ובעלי כושר גופני גבוה. כל אלו מספקים ללקוח הגנה טובה וברמה גבוהה של בטחון ושקט נפשי. השירות כולל ליווי צמוד ורציף של הלקוח, בהתאם לעיסוקו, רגישות התפקיד שלו ודרישותיו.

גורמי טרור רבים פרוסים ברחבי העולם ומשתמשים בהסוואות שונות לפעילותם באמצעות אנשי עסקים, שליחים דיפלומטים, סטודנטים, תיירים, אנשי אקדמיה ולוגיסטיקה, אשר מאפשרים להם להיטמע בשטח, לאסוף מודיעין איכותי ולנסות ולהוציא לפועל פיגועים.

uu

לאור גל טרור נגד מטרות ישראליות בחו"ל אנו מציעים לכם לפנות אישית אל חברת אביר שירותי ביטחון אזרחיים ולקבל את הכלים, הידע והטכנולוגיה המתקדמים ביותר כדי להבטיח כי תהיה בטוח בכל זמן ובכל מקום בעולם ונשמח לעמוד לשירותכם.

שירותי אבטחת אישים – אח"מים רבים המגיעים ארצה נדרשים לא פעם לסייר ולהגיע למקומות רבים מלווים באנשי אבטחה חמושים. המגבלות הרבות הקיימות בכל הנוגע לכניסה של מאבטחים חמושים ממדינות זרות מותיר אח"מים רבים עם האפשרות בשימוש של מאבטחים ישראלים.

E.I. Services רואה זכות גדולה להעניק לאח"מים רמי דרג את האפשרות ליהנות משירותי אבטחה צמודים וזאת בנוסף לשירותי הסעות, הדרכת טיולים והפקת אירועים. צוות האבטחה שלנו עומד בתקנים ובסטנדרטים מחמירים המוגדרים על ידי משטרת ישראל וגופי הביטחון השונים. המאבטחים החמושים, יוצאי יחידות קרביות, מעניקים את המעטפת ההכרחית לכל איש ואיש מרגע ירידתם את שדה התעופה ועד עזיבתם.