התקשר עכשיו:  072-2500970
התקשר עכשיו:
072-2500970
התקשר עכשיו:
072-2500970

מדריכים מקצועיים מורשי משרד התיירות

E. I. Services שמחים להעניק לכם חוויה עשירה ויחודית בכל רחבי הארץ באמצעות מפגש עם מדריכים מקצועיים מורשי משרד התיירות. תיירים ומבקרים רבים מגיעים לארץ ישראל לחוות ולהנות מארץ הקודש. לכן אנו ב-E. I. Services שמחים להעמיד לרשותכם מדריכים מקצועיים מורשי משרד התיירות אשר יובילו וידריכו אותכם לכל אורך הדרך.

טיול טוב מתחיל במדריך טוב אשר מכיר את הדרך ויודע לחשוף אותה בצורה המרתקת ביותר. כל אחד מהמדריכים שלנו עבר הכשרה מקצועית וקפדנית בפיקוח משרד התיירות והוסמך במיוחד להוביל מבקרים ותיירים. המדריכים שלנו יחשפו בפני המבקרים את יופיה של הארץ מן הגלוי אל הנסתר.
m_jer

 

כשצריך איש טוב שיוביל את הדרך, אי אפשר להתפשר. נוכחות של מדריך טוב פשוט משנה את הדרך בה חווים את הטיול, תרתי משמע. מדריך טוב מסמן את ההבדל בין לשוטט לבין לחקור, בין ללכת לאיבוד ובין להתקל בדבר נפלא. תיירים שמרחיקים למחוזות חדשים רוצים לחוות את הכל, ובעזרת מדריך מנוסה הם יכולים להיות בטוחים שהם אכן יחוו את הארץ כמו שצריך.

רק מדריכים אשר באמת מכירים את הדרך יוכלו להוביל אותכם בדרך הנכונה. מדריך טוב חייב להיות בעל ניסיון וידע, והיכולת לחלוק את אותו ניסיון עם מבקרים שמשתוקקים לחוויה. לכן אספנו את המדריכים הטובים והמוכשרים ביותר כדי להוביל אותכם לטיול קסום. המדריכים שאנו מעמידים לשירותכם הוכשרו במיוחד על-מנת להעניק לתיירים ולמבקרים את החוויה הטובה ביותר בשהותם בארץ, לספק זווית ייחודית על המסע ולהעשיר את הטיול בצורה שאין שנייה לה.

m_4

ארץ ישראל מגוונת ביופיה ובנופיה, ומציעה אין ספור אתרים לבקר בהם. מדינת ישראל שופעת במוקדי תרבות היסטוריים לכל אורכה, כל אחד ואחד מהם בעל אופי אישי ייחודי.. על אחת כמה וכמה כאן בישראל חייבים לדעת לאן ללכת, וטוב שנמצא איתכם מישהו שיוביל את הדרך.

אז תתרווחו בידיעה שמצפה לכם ביקור מופלא ובפניכם משתרעת דרך נפלאה. ולצידכם- מדריך נאמן שיהיה שם לאורך כל הביקור ויעזור לכם להפוך אותו לבלתי נשכח!