התקשר עכשיו:  072-2500970
התקשר עכשיו:
072-2500970
התקשר עכשיו:
072-2500970

טיולים וסיורים פרטיים

טיולים וסיורים פרטיים לאורחים מחו״ל

מבקרים רבים מגיעים לארץ ישראל מדי שנה כדי לגלות את יופיה. על-מנת להעניק חוויה עשירה ומלאה בביקור אנו מציעים טיולים וסיורים פרטיים לאורחים מחו״ל. טיולים אלו הותאמו במיוחד לחשוף את ארץ ישראל בצורה יחודית ואישית שתעניק חוויה בלתי נשכחת.

E. I. Services מציעה מגוון דרכים להנות מארץ ישראל. הטיולים והסיורים חושפים בפני המבקרים את הפנים הרבות של הארץ הזו, ובעזרת הנחייה אישית וקשובה יוכלו המבקרים לנוח בשקט בידיעה שהם בידים טובות. E. I. Services מציעה מסלולי הטיולים רחבים ומגוונים ומספקים שלל מראות ישראליים יחודיים, מנופי הטבע השונים של ישראל עד לרחובות העתיקים שמאפיינים את הארץ הזו לדורות. המדריכים הצמודים שילוו את המבקרים רק מחכים להראות להם כל צעד ושעל בארץ המופלאה הזו.

 

unnamed

 

ישראל מהווה אבן ראשית בהתהוות של שלוש הדתות המרכזיות והנפוצות בעולם. מדינה זו היא השורשים של היהדות, הנצרות והאסלאם, והיא חלק בלתי נפרד מתרבויות אלו. בסיורים ייחשפו המבקרים למחוזות היסטוריים קדומים שמסמנים נקודות מפנה בהתעצבות התרבויות הללו כפי שאנו מכירים אותן היום. מדובר בעדויות ארכיאולוגיות חיות ופועמות אשר מעבירות את המבקרים מימינו לתקופה קדומה שעומדת במרכז כל התרבויות העולמיות.

 

m_jer
הסיורים נערכים בירושלים, נצרת, טבריה, צפת, עכו ובעוד שלל מקומות ייחודיים לתרבויות אלו ולנופיה של ארץ ישראלי. בעזרת ליווי אישי צמוד של מדריכים מקצועיים בכל אחד ואחד מהאתרים יוכלו המבקרים ללמוד על האתרים הקדושים, על הנופח ההיסטורי והחשיבות של כל אחד ואחד מהם, ולהעמיק בתרבויות העתיקות מראשיתן. מבקרים מחו"ל מגיעים לישראל במיוחד לשם מטרה זו- לחלוק בעושר ההיסטורי, האריכאולוגי והתרבותי שנמצא רק כאן. הסיורים תוכננו במיוחד כדי לספק לכל אותם מבקרים מחו"ל בדיוק את מה שהם מחפשים בתנאים שמותאמים במיוחד עבורם באופן אישי. כעת כל מה שנותר הוא רק לבחור היכן להנות מסיור מושלם.

בואו להנות מארץ ישראל בצורה אישית ומפנקת דרך טיולים וסיורים פרטיים לאורחים מחו״ל, טיולים שיראו את מירב יופיה של הארץ לכל מבקר, יחשפו אתרים ארכיאולגים עתיקים וקדושים וישאירו טעם של עוד.