התקשר עכשיו:  072-2500970
התקשר עכשיו:
072-2500970
התקשר עכשיו:
072-2500970

הפקת אירועים עסקיים

הפקת אירועים עסקיים

 בתוך כל מכלול השירותים אותם אנו מעניקים לאורחים המגיעים מחו"ל, ניתן וחשוב לציין את שירותי הפקת אירועים עסקיים שלנו. מעבר למעטפת הרחבה אותה אנו מעניקים בדמות הסעות ברכבים צמודים ושירותי אבטחה אנו ב-E.I. Services מעניקים ללקוחות הרבים המגיעים מחו"ל את האפשרות בהפקת אירועים עסקיים בזמן שהותם בישראל.

לניסיון הרב שיש לצוות ההפקה ב-E.I. Services מתווספים כישרון רב אשר מעניק ללקוחותינו הפקה של אירועים עסקיים מהרמה הגבוהה ביותר. צוות ההפקה שלנו מעניק לכל אירוע את המעטפת הרחבה ביותר בכל הנוגע להפקה של אירוע, בין אם מדובר על בחירת הלוקיישן, מוזיקה, תפאורה, סידורי פרחים, הסעדה וכמובן שירותי הסעות ואבטחה צמודים.

m_2-Excebition

אירוע עסקי שונה במהותו מכל אירוע אחר ולכן יש צורך בהבנה של צרכי הלקוח. לנו יש את המקצועיות, הידע והניסיון הנדרשים בכדי לקחת את חזון האירוע שלכם – ולהפוך אותו למציאות. גם אירוע עסקי הוא אירוע אישי, ויש לתפור אותו במידה שלכם ובהתאם לטעמכם, לרצונותיכם ולתקציב שעומד לרשותכם. אנחנו מאמינים כי היכרות אישית עמכם היא המפתח לדיוק שלנו בהגשמת החזון שלכם. חברתנו מתמחה במציאת הלוקיישן הנכון והייחודי, ובניית אירוע בקונספט המתאים ביותר לצורכי הלקוח, אופיו, מטרת האירוע וקהל היעד שלו. בנוסף לכך, נציגנו מלווים את הלקוח החל משלב תכנון האירוע ובניית הקונספט תוך פיקוח מקצועי ושוטף, וביצוע יסודי וקפדני בהתאם לתכנון שנקבע במהלך האירוע לרבות כל הפעילויות המתקיימות בו ועד לסיום המוצלח.

 

m_1-Business-Gala-events

 

לאחר עשרות לקוחות מרוצים וממליצים כשביניהן רבות מהחברות הגדולות במשק – חברות סלולר ותקשורת, בנקים ושוק ההון, חברות הייטק, חברות אופנה, רשתות שיווק, בתי מלון, חברות מדיה ועוד. אנו מאמינים באיכות ברמה גבוהה וללא פשרות. על ידי הפקה מדויקת ומקצועית, נביא לידי ביטוי את הרעיון שלכם, המסר, התרבות הארגונית וערכי החברה והמותג ונפיק אירוע שיכוון לכיוון הנכון ויפגע במטרה שלשמה הוא נועד. אירוע שכולו השראה, יצירתיות וחוויה מופלאה.